Monika Divišová

je poradkyně pro výživu, wellness kouč a spoluzakladatelka centra péče Wellnessia. Sama na sobě si již v dětství potvrdila, že správně nastaveným jídelníčkem se lze zbavit nepříjemných zdravotních problémů. Po vysoké škole pracovala v zahraničí (Indie, Holandsko, Anglie), kde měla možnost absolvovat i většinu odborných seminářů.

Již více než dvanáct let provází klienty na cestě zdravého hubnutí a optimální váhy. Není příznivec počítání kalorií ani striktních diet; svým přístupem dokáže přirozeně nadchnout pro zdravé stravování, její rady a řešení jsou velmi praktické a reálné pro dlouhodobou změnu životního stylu.

Monika je lektorkou a členem Aliance výživových poradců, pravidelně publikuje v tisku a je spoluautorkou několika knižních publikací.

Jako ředitelka centra Wellnessia má za cíl: „…vytvořit elitní tým nutričních poradců a koučů, se kterým budeme dodávat kvalitní servis a podporu všem, kdo se budou chtít naučit zdravě stravovat a pečovat o svou kondici.“

Eva Špaková

Eva je wellness koučka a poradkyně pro výživu s několikaletou praxí v centru Wellnessia. Část svého života strávila ve Velké Británii, kde pracovala ve fitness centru a měla možnost se vzdělávat v oblasti zdravé výživy a sportu. Pravidelně přispívá do řady předních českých časopisů o zdravém životním stylu, hubnutí a sportu.

Na konzultacích společně s klienty hledá ten správný způsob, jak „ozdravit“ jídelníček a životní styl, řeší, jak zvládnout návštěvu u babičky nebo třeba nepříjemného šéfa v práci. Specializuje se především na výživu kolem cvičení a sportu.

O své práci poradce říká: „Nejvíce mě baví ten unikátní vztah, který mezi námi vzniká. Když mi klientka řekne, že se cítí dobře a má konečně radost ze života, tak mi běhá mráz po zádech. Vím, že moje práce má smysl.“

Za cíl si klade zvyšovat povědomí naší společnosti o wellness životním stylu, aby bylo na světě víc šťastnějších lidí. Žije v Poděbradech, ráda čte a miluje sport.

Výživové poradenství v praxi

Úspěch výživového poradce záleží nejen na jeho nutričních znalostech. Velmi důležitá je i metodika, komunikace a celková organizace.

Metody a postupy, které učíme na seminářích, vycházejí z dvacetiletého úspěšného fungování společnosti Wellnessia.

Semináře jsou určené pro podnikatele a výživové poradce, kteří už mají praxi anebo se chystají začít.

Kontaktujte nás

Pořádáme tyto semináře

  • Základní metody a postupy
  • Spokojený klient
  • Úspěšné podnikání

Zobrazit semináře

Well Semináře jsou pořádané ve spolupráci se společnostmi Wellnessia, Aliance výživových poradců a Nutris.